A może konserwacja układu chłodzenia?Dziś postanowiliśmy się podzielić z Wami naszymi doświadczeniami z najprostszej naprawy jaką jest konserwacja układu chłodzenia 😎 Często na serwisie jako dodatkową usługę proponujemy konserwacje układu chłodzenia. Spokojnie możemy powiedzieć że 50% propozycji kończy się na rezygnacji klienta z tej usługi tłumacząc że:

➡️”Moj sprzęt nie grzeje tak bardzo” ( wysoka temperatura oddziałowywujaca przez dłuższy okres na układy skraca ich żywotność! )

➡️ “Ostatnio przedmuchałem układ chłodzenia” ( bez rozebrania wentylatora możemy zrobić sobie jeszcze większe zło, gdyż możemy doprowadzic do “zabicia” układu chłodzenia zdjęcia poniżej )

➡️ ” Ten sprzęt ma tylko dwa lata, i widziałem/am że nie ma tam ani trochę kurzu” ( kurz nie jest jedynym problemem jeśli mówimy o konserwacji układu chłodzenia, radiator może być drożny jednak pasta / termopady z biegiem czasu wysychają i nie odprowadzają poprawnie ciepła z układów )

⚠️ Większość sprzedawców o tym nie mówi. Wykonujmy tą prostą i niedrogą czynność przynajmniej raz w roku a nasze sprzęty posłużą o wiele dłużej! 😉